Můj příběh

Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky, detoxikační terapeutka a saunérka. Ukazuji lidem cestu k rovnováze mezi tělem a duší. Řešením problémů, které jsou již zdánlivě z mysli pryč, tak aby i na buněčné paměti nás nemohli dál ovládat.

Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky. Detoxikační terapeutka, saunérka, manželka, ale především ,,matka.''

Jsem mámou dvou dětí, kteří jsou již dospělé a můj motor, byly právě „ONI” proč jsem šla stále do předu i s do krve odřenými koleny. 15 let jsem brečela do polštáře a psala smutníček z manželství, ve kterém jsem nebyla šťastná, když jsem se rozhodla se rozvést čekalo mě 15 let splácet 3 miliónový dluh a být sama na výchovu dvou pubertálních dětí.

Pubertu jsme zvládli, ale osud byl tvrdší, po jedné nehodě  syn ochrnul. Vytrhnul si nervy z míchy pravé ruky. Lékaři řekli, že už to nikdy nebude dobrý. Ale my jsme to zvládli! Dnes by nikdo nepoznal, že má nějaký handicap.

Druhou nehodu, jsem se dozvěděla z rádia, že 3 mladíci vjeli pod vlak, jeden zraněný, hádejte který!!! Zvládli jsme to!

Při  zjištění vážných zdravotních problémů dcery ve 24 letech , jsem už opravdu pochybovala o štěstí a vůbec o smyslu života na této planetě. My to opět zvládli!

Zeptala jsem se jedné paní, která mluví s Anděli. „Proč? Proč zase JÁ?”  Odpověděla: „S tebou to nemá vůbec nic společného, ty nevíš co si tady na planetě Zemi duše Tvých dětí vybraly za úkol, jediné co to má s Tebou společného je to, že si Tě vybraly za mámu, protože věděly, že ty to zvládneš, že jsi silná matka.” 

Vše jsem zvládla pomocí 8 kroků, které jsem zakomponovala do svého života. Díky nim jsem našla rovnováhu ve svém životě a v životě lidí, kteří se stali součástí mé cesty.

O mé cestě píši ve svém Ebooku zdarma 8 kroků k nalezení rovnováhy mezi tělem a duší, aneb jak získat a udržet si svoji životní energii.

Moje cesta mě dovedla k masážím, detoxikaci, craniosakrální biodynamice, kde jsem se naučila pochopit vše co se děje nejen mně, ale i lidem v mém okolí, že opakování některých situací může být nespracovaný problém na buněčné paměti.

Toto poznání změnilo můj úhel pohledu na vše co dělám, co vnímám a co žiji. Moje nové kroky se staly mojí vášní. I sledováním změn v mém okolí, či mých klientů mně dává větší a větší smysl v tom co dělám.

Miluju život a vše co k němu patří, miluji lidi, miluji Feng šuej a vše o prostoru, miluji cestování, kde poznávám nové místa a potkávám zajímavé lidi. Miluji své děti a cestu v rovnováze po které společně kráčíme.