Kouzlo vonných tyčinek

Nikdy jsem neměla tušení o mocné síle vonných tyčinek a vykuřovacích směsí, dokud jsem sama v jednom z nejtěžších období mého života nedostala možnost jejich moc poznat.

Vonné tyčinky mě nikdy moc nepřitahovaly a pokud jsem je koupila, tak jen příležitostně jako suvenýr z dovolené pro syna, který je na rozdíl ode mě, rád měl a používal je při meditacích. Občas jsem narazila na vůně, které mě byly moc příjemné, hlavně růže, ty já miluji. Růže je pro mě symbol všeho, něhy, lásky, moudrosti, křehkosti, síly rozkvětu i ochrany. Ale tím to pro mě končilo.

I smysl purpury o vánocích mě tak nějak unikl, myslela jsem si, že to k vánocům patří, ale důvod jsem buď zapomněla, nebo to bylo jen tak dál předáno, jako tradice.

Několik let se věnuji Feng shui a snažím se doma mít vše tak, aby bylo vše v dokonalé harmonii. A myslím, si že se mě to dlouho dařilo. Až do té doby, než jsem si domů přivezla velmi těžce nemocnou maminku o kterou jsem pečovala až do jejího odchodu.

Bylo to jedno z nejtěžších období mého života, ale zároveň jedno z nejkrásnějších a já jsem za to vesmíru nesmírně vděčná. Nicméně, veškerá péče a překopání mého životního stylu se po nějaké době začala podepisovat i na mém zdraví.

Byly jsem víc a víc vyčerpaná a unavená. Zajímavé ale bylo, že když jsem spala některý den mimo dům, byla jsem opět fit. Myslela jsem si, že si vždycky odpočinu, když jsem mimo povinností péčí o maminku a přijdu na jiné myšlenky. Ale po každé, když jsem se vrátila do chaloupky k mamince bylo to opět to samé.

Jednoho dne jsem onemocněla a šla jsem marodit opět mimo dům, abych maminku nenakazila. Po dvou dnech jsem byla zdravá. Vrátila jsem se domů a do rána jsem byla opět polomrtvá. Má lékařka mě poradila, ať vykouřím celý dům a ukázala mě věci, se kterými čistí ona svojí ordinaci.

Jak mě poradila, tak jsem udělala. Objednala jsme si spoustu vykuřovacích směsí a začala vnímat znovu ztracenou energii, své milované chaloupky i svého těla.

Od té doby jsem se začala víc a víc o tyto energie zajímat, můj zájem o ně se ještě víc prohloubil, až jsem se dostala k jejich kořenům. Ke kořenům výroby vonných tyčinek a vykuřovacích směsí, nejlepší kvality, které nabízí pracovní příležitost v oblastech, kde je velmi těžké se uživit.

Tak se má životní filosofie setkala s mojí zkušeností a vznikl e-shop www.and-element.cz , plný mystiky, andělů, feng shui a mnoho dalšího.

Nechte se i vy okouzlit, čistěte energii, těla, bytů, domovů, škol, kanceláří a všude tam, kde se budete chtít cítit krásně.

Hledejte cestu do svého nitra a nepodceňujte sílu bylinek a pryskyřice 🙂

Přeji Vám magickou cestu ……

Soňa Weigand
Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky. Detoxikační terapeutka a saunérka. Ukazuji lidem cestu k rovnováze mezi tělem a duší. Řešením problémů, které jsou již zdánlivě z mysli pryč, tak aby i na buněčné paměti nás nemohli dál ovládat. ,,Více informací o mně zjistíte tady,, Můj příběh si přečtěte zde>>