Kouzlo vonných tyčinek

Nikdy jsem neměla tušení o mocné síle vonných tyčinek a vykuřovacích směsí, dokud jsem sama v jednom z nejtěžších období mého života nedostala možnost jejich moc poznat.

Vonné tyčinky mě nikdy moc nepřitahovaly a pokud jsem je koupila, tak jen příležitostně jako suvenýr z dovolené pro syna, který je na rozdíl ode mě, rád měl a používal je při meditacích. Občas narazila na vůně, které mě byly moc příjemné. Hlavně růže, ty já miluji. Růže je pro mě symbol všeho, něhy, lásky, moudrosti, křehkosti, síly rozkvětu i ochrany. Ale tím to pro mě končilo.

I smysl purpury o vánocích mě tak nějak unikl, myslela jsem si, že to k vánocům patří, ale důvod jsem buď zapomněla, nebo to bylo jen tak dál předáno, jako tradice.

Několik let se věnuji Feng shui a snažím se doma mít vše tak, aby bylo vše v dokonalé harmonii. A myslím, si že se mě to dlouho dařilo. Až do té doby, než jsem si domů přivezla velmi těžce nemocnou maminku o kterou jsem pečovala až do jejího odchodu.

Bylo to jedno z nejtěžších období mého života, ale zároveň jedno z nejkrásnějších a já jsem za to vesmíru nesmírně vděčná. Nicméně, veškerá péče a překopání mého životního stylu se po nějaké době začala podepisovat i na mém zdraví.

Byly jsem víc a víc vyčerpaná a unavená. Zajímavé, bylo ale, že když jsem spala některý den mimo dům, byla jsem opět fit. Myslela jsem si, že si vždycky odpočinu, když jsem mimo povinností péčí o maminku a přijdu na jiné myšlenky. Ale po každé když jsem se vrátila do chaloupky k mamince bylo to opět to samé.

Jednoho dne jsem onemocněla a šla jsem marodit opět mimo dům, abych maminku nenakazila. Po dvou dnech jsem byla zdravá. Vrátila jsem se domů a do rána jsem byla opět polomrtvá. Má lékařka mě poradila, ať vykouřím celý dům a ukázala mě věci, se kterými čistí ona svojí ordinaci.

Nevěřila jsme vlastním očím. Jak mě poradila, tak jsem udělala. Objednala jsme si spoustu vykuřovacích směsí a začala vnímat znovu ztracenou energii, své milované chaloupky i svého těla.

Od té doby jsem se začala víc a víc o tyto energie zajímat, můj zájem o ně se ještě víc prohloubil až jsem se dostala k jejich kořenům. Ke kořenům výroby vonných tyčinek a vykuřovacích směsí, nejlepší kvality, které nabízí pracovní příležitost v oblastech , kde je velmi těžké se uživit.

Tak se má životní filosofie setkala s mojí zkušeností a vznikl e-shop www.and-element.cz , plný mystiky, andělů, feng shui a mnoho dalšího.

Nechte se i vy okouzlit, čistěte energii, těla, bytů, domovů, škol, kanceláří a všude tam, kde se budete chtít cítit krásně.

Hledejte cestu do svého nitra a nepodceňujte sílu bylinek a pryskyřice 🙂

Přeji Vám magickou cestu ……

Soňa Weigand
Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky. Detoxikační terapeutka a saunérka. Ukazuji lidem cestu k rovnováze mezi tělem a duší. Řešením problémů, které jsou již zdánlivě z mysli pryč, tak aby i na buněčné paměti nás nemohli dál ovládat. ,,Více informací o mně zjistíte tady,, Můj příběh si přečtěte zde>>
  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Objevte cestu k sobě pomocí jednoduchých kroků – k nalezení rovnováhy mezi tělem a duší.

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.