Moc

Dnešní doba není pro nikoho lehká, pro někoho je to ničení existence, pro někoho požehnání. To jak se každý k této situaci postaví je věc každého jedince. Vše je to otázka moci. Moc přijímat zodpovědnost sám za sebe!!!

Je těžké vše vložit do pár řádků, ale poselstvím těchto slov bych chtěla otevřít srdce Vás všech. Pro kvalitu a hodnotu svého zdraví, svého bytí.

Velmi pravdivé přísloví říká: „Člověk si v mládí ničí zdraví, honbou za penězi a ve stáří utrácí peníze, aby si zdraví koupil”. Co je vlastně «nemoc». Nemoc je, nemít MOC nad svým zdravím. Tak jako bezmoc znamená že se člověk nachází v bezvýchodné situaci – bez moci. Tak jako někteří z nás v této době.

Emoce, v angličtině «Emotion» ze slova «Motion – pohyb» Emoce jsou myšlenkové pochody. Síla člověka, moc nad sebou samým, psychická odolnost a vyváženost. Dnešní síla strachu, který je na nás valen ze všech stran, nás nesmírně ovládá a hlavně oslabuje. Oslabuje naší imunitu. Strach je přirozený, je dobrý sluha, ale špatný pán. Pohyb myšlenek, by měl být v rovnováze, abychom dokázali emoci strachu nahradit emocí jinou, pozitivní.

Co vše může být příčinou civilizačních onemocnění??? I když to v dnešní době vypadá, že existuje pouze jedna nemoc!!! Ale věřte, že strachem se jí nezbavíme.

Vše co naše tělo oslabuje je stres, nesprávně fungující imunitní systém, špatné stravovací návyky, málo pohybu, nadměrná konzumace léků a drog, genetická informace obou rodičů, vliv životního prostředí, toxická zátěž ve střevě, toxická zátěž ve vzduchu a životním prostředí, traumata, infekce, toxické zátěže získané z těla matky a psychika matky v období těhotenství, bodnutí hmyzem, paraziti, poranění pokožky a proniknutí toxinů přes bariéru kůže do vnitřního prostředí organismu, otěr a oxidace zubních materiálů v ústní dutině, pohlavním stykem a mnoho dalšího.

Pravou hmatatelnou příčinou všech nemocí jsou fyzicky přítomné toxiny a infekce v lidském organismu. Které se nedostávají do těla najednou, ale postupně celé roky.

Vstoupili jsme do nového roku v době, kdy není jednoduché najít ten správný směr, nikdo neví co bude dál. Co je správné. Očkovat, neočkovat. Budu moc cestovat, nebudu moc cestovat. Chci očkování ze strachu? Nebo ano, jsem přesvědčen, že nás to všechny spasí. V tomto směru Vám neporadím, je to věc každého z nás, každého kdo přebírá zodpovědnost sám za sebe. Především to chce cestu rovnováhy, nebát se, ale ani nebrat vše na lehkou váhu.

Většina z nás vstupuje do nového roku s předsevzetím. Co kdybychom vstoupili do tohoto roku se zodpovědností k sami k sobě. Mít moc sám nad sebou, nad tím co dělám. A hlavně k našemu tělu, být zodpovědní za náš „chrám”.

Vnitřní hygiena člověka, by se měla stát základem každého z nás, stejně jako mytí a čistění zubů. Zatížení některých orgánů toxiny může vést i ke změně charakteru člověka. Detoxikace, neboli vnitřní očista těla je budoucnost. Oslovit imunitní systém a přesvědčit ho, aby udělal generální úklid organismu. To může následně napomoci k odstranění většiny civilizačních onemocnění a jejich prevenci.

Spousta lidí si vůbec nedovede představit, jak může detoxikace neboli vnitřní očista těla fungovat a tak tomu nevěří. Ale paradox je, že víra v očkování, která má nás zachránit, si nikdo otázku neklade, jak funguje. Myslím, že kdyby všem lidem lékaři v dnešní době naočkovali placebo, vše by bylo jinak. Lidé by se totiž přestali bát.

Co můžeme udělat my sami pro své zdraví? Jak můžeme zbavit tělo jedů? Jak posílit imunitní systém, který pak pro nás bude pracovat 24 hodin denně?

Tělesnou aktivitou, masážemi, saunováním, výběrem vhodného jídelníčku, pitným režimem výběrem vhodného psychologa či terapeuta a detoxikací. A převzetím MOCI sami nad sebou.

V mé knize 8 kroků k nalezení rovnováhy mezi tělem a duší ke stažení «zde» popisuji jak s detoxikací můžete začít.

Naše mysl ovlivňuje tělo a tělo ovlivňuje mysl. Všechno se vším souvisí. I prostředí v kterém se doma obklopujeme nás ovlivňuje, bydlíte ve sterilním prostředí? Máte stres, že není vše na svém místě? Nebo máte doma nepořádek? To vše nás ovlivňuje.

Jaký je rozdíl mezi nemocí a chorobou? Můžete být zdraví a přesto se cítit nemocný. A můžete mít třeba Crohnovu chorobu a cítit se zdraví. Vše je o nastavení mysli.

Za chvíli přijde jaro a lidé začnou s jarním úklidem a i očistami těla, ale věřte, že očista těla není jen o jedné nárazové akci jednou za čas, je to o systému, který by se měl stát každému součástí denní rutiny.

Jak na to vše z pohledu čínské medicíny nahlížet a přistupovat vám odkryji postupně v příštích dnech. Nechte se překvapit:-) Anebo mě můžete začíst sledovat na facebooku Soňa Weigand-Cesta k rovnováze.

Přeji Vám mocný rok 2021

Soňa Weigand
Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky. Detoxikační terapeutka a saunérka. Ukazuji lidem cestu k rovnováze mezi tělem a duší. Řešením problémů, které jsou již zdánlivě z mysli pryč, tak aby i na buněčné paměti nás nemohli dál ovládat. ,,Více informací o mně zjistíte tady,, Můj příběh si přečtěte zde>>