Umíš zpívat nebo na něco hrát?

Všichni jsme součástí vesmíru. Naše duše si vybrala přesně toto místo, tento čas, toto tělo, všechno je přesně načasované. Při terapiích craniosakrální biodynamiky nejen na těhotných maminkách vnímám nádherný „DECH ŽIVOTA” jak tělo zvládá všechny procesy dýchání,  tlukot srdce, mozkomíšní systém a mnoho, mnoho dalšího. K tomu je ještě propojeno s životem novým.  To vše tělo dokáže, je to ZÁZRAK. 

Když ošetřuji nohy reflexní masáží nohou, je nádherné sledovat, jak tělo „žaluje” ukazuje nám totiž citlivostí na určitém místě, kde je problém a nebo kde se na určitý problém či blok teprve zadělává, je to fascinující.

Příroda má pět zákonů – dřevo podporuje oheň, oheň posiluje zemi, ze země se těží kov, kov mineralizuje vodu a voda živí dřevo. Tak vznikl ŽIVOT NA planetě ZEMI. Je nádherné  pozorovat potůčky či řeky, když je vše v harmonii. Miluju řeku Vydru na Šumavě, tam je cítit  energii přírody až neuvěřitelné

Naše matka Země nás živí, všem bytostem na planetě dává potravu, jenom jí samotné dochází síla. Už nemá moc energie a proto nám ji nemůže předávat, dřív nám stačilo jedno jablko, abychom dostali do těla vitamíny, teď jich potřebujeme minimálně osm.

Matce Zemi zbývá energie na 20 let, pak už nám nic nedá. I my sami na sobě pociťujeme, že nám energie dochází. Stresy, shony vše se zrychluje. Tak jako z řek se uměle vytvořili rychlé koryta, z cest se udělali rychlé dálnice. Hnůj co se vozil na pole už není, už jen samé chemie. Do jídel jsou přidávané barviva, příchutě vše co, ani naše tělo neumí zpracovat.

Pokaždé když usínám se ptám andělů na různé témata s prosbou co mám dělat. Když jsem položila otázku, jak můžeme pomoc planetě Zemi měla jsem sen, že máme chodit do přírody a zpívat nebo hrát na hudební nástroje, nebo na meditační mísy a tím zvedat vibrace Matky Země.

Pokud umíte zpívat nebo hrát na hudební nástroje jděte do přírody. Pokud jste učitelé hudby, jděte se svými žáky ven. Zklidněte svojí mysl, najděte mír v sobě a vaše JÁ Vás povede.

Vaše Soňa

Soňa Weigand
Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky. Detoxikační terapeutka a saunérka. Ukazuji lidem cestu k rovnováze mezi tělem a duší. Řešením problémů, které jsou již zdánlivě z mysli pryč, tak aby i na buněčné paměti nás nemohli dál ovládat. ,,Více informací o mně zjistíte tady,, Můj příběh si přečtěte zde>>