Proč jsem začala psát Blog

Aneb kolik pádů musíme zažít, abychom pochopili jejich smysl.


Už několik let pracuji nejen jako detoxikační terapeutka a terapeutka craniosakrální biodynamiky, masérka i saunérka. Věnuji se automatickému psaní a zajímá mě propojení těla i duše.

Spoustu lidí má mnoho nejasností co to všechno je, jaké to má všechno souvislosti, jejich význam a mnoho dalších otázek a proto vznikl tento Blog, aby každý, kdo se chce na své cestě posunout a nehledá smyl svého Bytí, ale chce mu smysl dát, mohl v klidu najít odpověď, která ho nasměruje tím správným směrem.

Moje životní pády mě dovedly až sem a já bych se o mojí životní cestu chtěla s Vámi podělit.

O moje pády i vítězství. O úsměvy i rybníky plné slz. Čas, kdy píši tento článek na Blog je v mém rodném listu datum, který mě má připomenout že už mě je něco málo přes padesát. A já se cítím na 35 let, mám stále pocit že jsem na začátku a přesto kus cesty mám už za  sebou. Jednou mě jeden muž řekl,, Soňo, jak ty to děláš, že vše zvládáš se šarmem a elegancí?“

Nevím, ale ta věta se mě zaryla tak pod kůži, že si jí připomínám skoro každý den i když ne vždy, se mě to daří. Ale tahle věta, je věta mé víry, která mě má připomenout, že i daný úkol opět zvládnu, se šarmem a ne se šrámem.

Ono když pochováte oba rodiče, syn Vám po jedné nehodě ochrne a druhou nehodu zázrakem přežije, když to samé dítě dostane Chrohnovo chorobu a dává příčinu nemoci i Vám, jako matce. Když dcerka dostane v rozmezí 6 let závažné diagnózy, když Vám po rozvodu zbyde 1 500 000,- Kč dluhu, když se potýkáte se stálým odpojováním plynu, elektriky či telefonu, protože nestíháte na vše včas vydělat, když zažijete šikanu v práci, když Vám někdo rozbije Váš sen, když Vám odejde přítelkyně, ono je těžké si udržovat stále šarm a eleganci. Ale věřte, jde to.

Na mé cestě jsem pochopila 8 zásadních kroků, které mě dovedly až sem. A já Vám dám možnost, se s Vámi o ně podělit. Třeba, najdete alespoň jeden jediný krůček, který dá Vašemu životu smyl.

Na mé cestě jsou to tyto kroky:

1. Víra

2. Přitažlivost

3. Strava

4. Detoxikace

5. Energie

6. Odvaha

7. Bytí

8. Karma

Soňa Weigand
Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky. Detoxikační terapeutka a saunérka. Ukazuji lidem cestu k rovnováze mezi tělem a duší. Řešením problémů, které jsou již zdánlivě z mysli pryč, tak aby i na buněčné paměti nás nemohli dál ovládat. ,,Více informací o mně zjistíte tady,, Můj příběh si přečtěte zde>>