Ten kdo svými paprsky jiné zahřívá se od jejich odrazu sám ohřeje.

Určitě znáte lidi typu, anebo jste sami ten typ člověka, který říká, já radši dárky dávám, než dostávám. Vše by mělo však být v rovnováze „dávat i brát”.

Samozřejmě je to nádherný pocit, dělat radost někomu jinému, vždyť jak sám nadpis napoví ,,ten kdo svými paprsky jiné zahřívá se od jejich odrazu sám ohřeje”.

Člověk by při tom, ale neměl zapomínat sám na sebe, na svou energii. Měli bychom ji umět opět načerpat, jednoduše neustále dobíjet baterky, stejně jako nabíjíme naše mobilní telefony nebo PC. I my bychom měly mít svůj ,,dobíjecí koutek či rituál”.

Dánové mají své ,, Hygge,, Je to umění dělat si život příjemným a šťastným. Jsou to takové ty okamžiky v životě, kdy pocítíte neskutečnou úlevu si konečně vydechnout.


Jak si takové ,,okamžiky ,, přivolat”?

Nečekat na dovolenou, to v této době ani není možné, čekat na víkend? Nebo až někdy, až až……. k nám konečně pohoda přijde. Anebo právě naopak, teď sedíte doma bez práce a nevíte co dál?

-Vytvořte si doma nebo v kanceláři koutek ,,takovou dobíjecí stanici” a snažte se co nejčastěji dobíjet energii, která Vám pomůže zahřívat druhé, nebo Vám pomůže ustát životní situace, které nám osud nebo současná doba někdy tvrdě připraví.

– Dejte si teplou koupel, do které přidáte jedlou sodu bez hliníku, mořskou sůl, nebo bylinky. Tankování energie zkrátka v koupelně, se sklenkou vína a společnosti dobré knihy je úžasné.

– Milujete růže? V dnešní době se dají lacino pořídit v obchodech skoro celý rok. Energie bytu je ve společnosti čerstvých květin magická.

– Odpolední spánek, dodává energii, někdy stačí jen 20 minutová pauza.

Meditační mísy. Jejich zvuk a vibrace rozechvějí každičkou buňku v těle.

– Harmonizujte chaloupku, byt, kancelář, zahrádku podle feng shui, aby pozitivní energie mohla proudit.

– Zapalte si vonnou tyčinku.

– Pravidelně vykuřujte prostory, vykuřovadly pro očistění prostoru.

– Obklopte se pozitivními lidmi.

– Využijte sílu minerálů a léčivých kamenů.

– Dbejte na zdravou výživu.

Meditujte.

Dopřejte si masáž

Je toho mnoho každý si vybere dle svého, či má jiný návod na získání energie. Ale jen pokud budeme s naší energii správně zacházet, jen tak můžeme svými paprsky druhé zahřívat a tím se opět sami od jejich odrazu ohřejeme. Přesně tak jako v letadle stewardky poučují, že v případě kolapsu, bychom měli nasadit nejdříve kyslíkovou masku sami sobě a pak teprve druhým.

Přeji Vám hodně slunečních paprsků a krásné pohodové dobíjení baterek.

Vaše Soňa

Soňa Weigand
Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky. Detoxikační terapeutka a saunérka. Ukazuji lidem cestu k rovnováze mezi tělem a duší. Řešením problémů, které jsou již zdánlivě z mysli pryč, tak aby i na buněčné paměti nás nemohli dál ovládat. ,,Více informací o mně zjistíte tady,, Můj příběh si přečtěte zde>>