Zůstat v rovnováze

Blíží se konec roku, kolo zmatků se točí rychleji a rychleji. Veškerý shon, který nám byl vždy před vánoci znám. My jsme si ho přáli vždy zastavit, a když to teď někdo z určitého důvodu udělá za nás, tak propadáme panice.

Ale co to vše znamená? Zeměkoule se nám začala velmi rychle točit a my nestíháme všechny tyto turbolence zvládat. Hypotéky, život na dluh, drahé dary, uzávěrky v práci, atd. V průměru má skoro každý dvě zaměstnání, aby stíhal zaplatit všechno, anebo je v práci od rána do noci. Jsou samozřejmě i výjimky.

Já sama jsem si tím prošla a období, kdy jsem měla tři zaměstnání jsou za mnou. A vím, že už bych nic takového nechtěla a ani nedoporučovala, někdy jsou však situace nezbytné a na přechodné období je to i vhodné, ale ne natrvalo.

Nyní se každý hroutí, že se vše opět zavře, ať v naší republice nebo v jiných státech a my se toho všeho teď bojíme, ale dejme si ruku na srdce, jak často jsme si přáli zastavit čas, že nic nestíháme, že se někam ženeme a nevíme kam?

Jsme obětí médií, které nás lákají na skvělé věci nebo nahání strach, je s námi manipulováno!!! V České republice při každé reklamě v televizi je minimálně jedna reklama na půjčku, na Home kredit, nákupy na vánoce s příslibem placení příští rok. Náš styl života nám nechce povolit se uskromnit a my přistupujeme na tyhle návnady a krysí závod splátek se točí rychleji.

V Německu, je při každé reklamě používán strach, nahání lidem hrůzu statistikami, čísly, co vše se stane když se nenechají očkovat, už připravují plán, aby lidstvo zachránili a národ je poslouchá. Stávají se beránky, ze strachu. V každé reklamě v pozadí jezdí na pásu ampulky s očkovací vakcínou, kterou nikdo nezná, ale všichni se na ní těší.

Nevím, které reklamy jsou horší, každopádně si na to každý musí udělat úhel pohledu sám. Z obojího vyjdou velké zisky, ale pro koho? Mně samotné bolí z toho srdce, když to vidím a musím opravdu přemýšlet, jak jsou všechny tyto návnady a manipulace v médiích silné. Proto je velmi opravdu velmi omezuji.

Ale jak z toho všeho ven? Jak zůstat v této době v rovnováze. Když lidé jsou na pokraji bankrotu? Když neví co dál? Věřte, že bude zase dobře!!! Že vše má řešení. Jen nedovolte strachu, aby Vás ovládl. Drahé dárky k vánocům opravdu nepotřebujeme, vánoce jsou o rodině, o lásce.

Ženy mají teď možnost vytvořit nádherné teplo domova, vůní cukroví a krásnou výzdobou. Muži, kteří většinou z nějakého pro nás ženy nepochopitelného důvodu nemají rádi vánoce, můžou přiložit ruku k dílu a ženy podpořit. Nejde o velké dary, jde o splynutí. O splynutí rodiny v této proměnlivé době.

Můžete se zastavit a dobít baterky, nebo vyrovnat svoje ženské a mužské energie, anebo vyčistit prostory okolo sebe pomocí vykuřovadel či vonných františků v období od 21.12 do 6.1. tak jako to dělali naši předci. Každý má možnost volby, buď se stanete obětí reklam strachu a pastí, nebo uchopíte zodpovědnost sami za sebe a najdete požehnání v této době.

Profese, kde není možnost se zastavit a najít v sobě sílu vytvořit pohodové svátky, protože jsou v této době opravdu v plném nasazení, pro ty je tu možnost dobíjení baterek a podpora od jejich rodiny, nebo anděla strážného měli by, ale umět si o pomoc říct!!!

Dnešním dnem 14.12 se planety dostávají do jiných pozic, přijde ještě spoustu změn, však neklesejte na mysli, zkuste najít svojí vlastní vnitřní sílu a zůstat v rovnováze, v práci i odpočinku, ve smutku i radosti, v pláči i smíchu, v dávání i braní.

Myslím na Vás na Vaše rodiny a přeji Vám přívětivý konec roku 2020

Vaše Soňa

Soňa Weigand
Jsem masérka, terapeutka craniosakrální biodynamiky. Detoxikační terapeutka a saunérka. Ukazuji lidem cestu k rovnováze mezi tělem a duší. Řešením problémů, které jsou již zdánlivě z mysli pryč, tak aby i na buněčné paměti nás nemohli dál ovládat. ,,Více informací o mně zjistíte tady,, Můj příběh si přečtěte zde>>